O nas

Jakość stawiamy na pierwszym miejscu

Naszą działalność zaczynaliśmy od projektowania graficznego. Obecnie obsługujemy i pomagamy naszym Klientom konsekwentnie budować ich markę poprzez spójna identyfikację wizualna. Aby wzmocnić działania i umożliwić lepszą obsługę, a przy tym rozwój przedsiębiorstw i firm Klientów, poszerzyliśmy zasięg naszych usług o komunikację marketingową, a od  2013 roku - rozpoczynając współpracę z Centrum Rozwoju Biznesu – Sosotaric - o badania marketingowe.

Oferujemy

Kompleksowe usługi – projektowanie graficzne, wsparcie i doradztwo w przygotowaniu i realizacji wszelkich działań marketingowych od badań rynkowych i marketingowych przez obsługę całościową działu marketingu (ustalamy cele, analizujemy potrzeby i otoczenie, opracowujemy i wdrażamy strategię oraz plany działań, realizujemy akcje i dostarczamy cenne informacje zwrotne).

Wspomagamy działy marketingu w planowaniu i realizacji kampanii reklamowych, poprzez dobór odpowiednich nosników promocyjnych.

Doradzamy i pomagamy nowym firmom (start up) w tworzeniu spójnej identyfikacji wizualnej oraz działaniach marketingowych.